Probiotikas burnai BioGaia Prodentis N30

Probiotikas burnai BioGaia Prodentis N30

Čiulpiamosios mėtų skonio pastilės BioGaia ProDentis N30

Pirmasis klinikiniais tyrimais patvirtintas probiotikas dantims ir dantenoms. Be cukraus.

1 pastilėje yra: 200 milijonų KSV* Lactobacillus reuteri ProDentis.

Kaip naudoti BioGaia ProDentis?

 • sučiulpkite pastilę po dantų ir tarpdančių valymo, tai leis aktyviems ingredientams pasklisti burnoje.
 • pirmiuosius teigiamo poveikio požymius stebėsite po pirmųjų 2 savaičių naudojimo, kai bus atkurta natūrali dantų ir dantenų mikrofloros pusiausvyra.

Periodontitą  sukelia burnoje esantys patogeniniai mikroorganizmai, kurie kaupiasi apnašose ir sukelia gingivitą. Negydomas gingivitas progresuoja į periodontitą. Jei besikaupiantis apnašas nėra pašalinimas,  gingivitas progresuoja į periodontitą, ko pasekoje nyksta periodonto raikščiai ir alveolinis kaulas.

 

Gydant periodontitą tradiciškai yra mechaniškai pašalinamos apnašos (viršdanteninės ir podanteninės) ir pacientas apmokomas burnos higienos. Tai sumažina bakterijų kiekį burnoje tik laikinai, nes patogeninės bakterijos greitai vėl kolonizuoja burnos ertmę.

Naujos mokslinės įžvalgos dėl  burnos mikrofloros balanso palaikymo svarbos yra įtikinama priežastis  tradicinius periodontito gydymo metodus papildyti  su natūralios kilmės bakterijomis, kurios pasižymi antimikrobiniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

BioGaia ProDentis yra specialios medicininės paskirties maisto papildas, skirtas uždegiminių periodonto ligų kontrolei.

Daugiau apie produkt1 galite paskaityti : https://www.biogaia-prodentis.com/lt/

Kada naudoti BioGaia ProDentis?

 • esant gingivitui 
 • esant periodontitui 
 • blogam burnos kvapui naikinti 
 • grybelinei infekcijai burnoje kontroliuoti
 • esant nėščiųjų gingivitui
 • taikant ortodontinį gydymą
 • pacientams, sergantiems diabetu 
 • vartojant medikamentus, sukeliančius dantenų išvešėjimą
 • norint atstatyti bakterijų pusiausvyrą burnoje po gydymo antibiotikais

Klinikiniai tyrimai parodė, kad maisto papildas su bakterijomis  Lactobacillus reuteri Prodentis  yra ypatingai tinkamas dantenų uždegiminėms ligoms, nes atstato burnos mikrofloros pusiausvyrą.

Lactobacillus reuteri Prodentis yra dviejų bakterijų padermių Lactobacillus reuteri (Lactobacillus reuteri DSM 17938 and Lactobacillus reuteri ATCC PTA 5289) kombinacija. Jos kolonizuoja burnos ermtę, tvirtinasi prie mucino ir apnašų, turi priešuždegiminį poveikį, todėl inhibuoja patogeninių bakterijų augimą burnoje.

BioGaia ProDentis atstato pažeistos burnos mikrofloros balansą,  kuris dažnai yra pažeistas senyvo amžiaus žmonėms, rūkaliams, sergantiems diabetu, osteoporoze, vartojančių tam tikrus vaistus.

Klinikiniai tyrimai rodo, kad kasdieninis Lactobacillus reuteri Prodentis vartojimas žymiai pagerina viršdanteninių ir podanteninių akmenų šalinimo  rezultatus. Be to, profesionalios burnos higienos rezultatas išlieka ilgiau.

Lactobacillus reuteri Prodentis buvo ištirtas daugiau nei 20 klinikinių tyrimų ir su daugiau nei 900 pacientų.

Klinikinių tyrimų metu pacientams po profesionalios burnos higienos procedūros buvo skiriamos dvi tabletės Lactobacillus reuteri Prodentis kasdien 12 savaičių arba  placebo. Poveikis kišenių gyliui bei prisitvirtinimui buvo žymiai geresnis grupėje, kurioje naudojo Lactobacillus reuteri Prodentis nei vartojusių placebo. Pacientų su giliomis kišenėmis, kurie vartojo Lactobacillus reuteri Prodentis, poreikis chirurginiam gydymui sumažėjo 47% palyginus su placebo grupe. Dvigubai aklame placebu kontroliuojamame tyrime dalyvavo 30 patientų su lėtiniu periodontitu.

Po dviejų savaičių vartojimo Lactobacillus reuteri Prodentis sumažino kraujavimą  85%.

Švedijos mokslininkų 2009 metais atliktas klinikinis tyrimas įrodė, kad Lactobacillus reuteri Prodentis sumažino kraujavimą ir uždegimą 85% pacientų lyginant su placebo. Klinikiniame tyrime dalyvavo 42 sveiki suaugusieji su vidutinio sunkumo gingivitu, jie atsitiktinai priskirti vienai iš trijų grupių: pirma grupė gavo vieną  Lactobacillus reuteri Prodentis pastille per dieną, kita- dvi Lactobacillus reuteri Prodentis pastilles per dieną, trečia - placebo. Gydymas buvo tęsiamas dvi savaites, o pacientų būklė įvertinta po 4 savaičių.

BioGaia® ProDentis čiulpiamosios pastilės

Maisto papildas

Su saldikliu.

30 mėtinių čiulpiamųjų pastilių

Grynasis kiekis: 24 g (paaiškinimas: 30 čiulpiamų pastilių po 800 mg).

Sudedamosios dalys. Užpildas izomaltas, Lactobacillus reuteri DSM 17938 ir Lactobacillus Reuteri ATCC PTA 5289 (Lactobacillus reuteriProDentis), palmių aliejus, pipirmėčių aromato kvapioji medžiaga, mentolio aromato kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė.

1 pastilėje yra: 200 milijonų KSV* Lactobacillus reuteri ProDentis.

2 pastilėse yra: 400 milijonų KSV* Lactobacillus reuteri ProDentis.

*KSV - kolonijas sudarantys vienetai.

Vartojimas. Suaugusiems ir vyresniems nei 6 metų amžiaus vaikams rekomenduojama vartoti po 1-2 pastiles per dieną. Pastiles rekomenduojama sučiulpti po dantų valymo šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Po vartojimo nerekomenduojama naudoti skalavimo skysčio.

Įspėjimai. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 0C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Serija, geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Gamintojas. Farmasierra Manufacturing S.L., Carretera de Irún, Km. 26,200, 28700 San Sebastián de los Reyes, Madridas, Ispanija.

Licencijos turėtojas. AB "BioGaia”, PO Box 3242, 103 64 Stokholmas, Švedija, el.paštas: info@biogaia.se, www.biogaia.com

Platintojas. UAB “Oralmeda”, Šeduvos g.11, Kaunas, tel. +370 682 50409, el.paštas: info@oralmeda.comwww.oralmeda.com

 

BioGaia yra novatoriška Švedijos biotechnologijų bendrovė ir viena iš pasaulio lyderių pieno rūgšties bakterijų gamyboje jau daugiau nei 20 metų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

 • Gamintojas: BioGaia
 • Prekės kodas: 7350012551353
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 18.90€
 • Be PVM: 15.62€