Kaip probiotikai gali padėti išvengti dantų ir dantenų ligų?

Paskelbė: prodentis 2016.11.03 0 Komentarai

Žmogaus burnoje gyvena apie 600 rūšių bakterijų. Daugelis jų yra naudingos, tačiau kai kurių bakterijų disbalansas burnoje yra ėduonies ar dantenų uždegimo priežastis. Todėl labai svarbu burnoje išlaikyti bakterijų pusiasvyrą, kad dantys ir dantenos išliktų sveiki.

Probiotikų nauda žmogaus organizmui žinoma jau seniai. Tyrinėjant probiotikus pastebėta, kad tam tikros probiotikų padermės gali būti naudingos burnos ertmei ir padeda kovoti su dažnai paplitusiomis burnos ligomis – dantų ėduonimi ir lėtiniu periodontitu arba parodontoze.  Todėl buvo pristatyta rinkai naujovė - vienintelis ir pirmasis klinikiniais tyrimais įrodytas probiotikas burnai  Biogaia Prodentis, kurį pagamino ir užpatentavo švedų biotechnologijų įmonė.

Probiotikus BioGaia ProDentis ypač rekomenduojama naudoti tais atvejais, kai yra sutrikdyta natūrali Jūsų organizmo apsauga (pavyzdžiui, nėštumo metu, stresinėse situacijose ar kai dėl medikamentų vartojimo pasireiškia burnos džiūvimas).

Probiotikų burnai naudojimas yra gana naujas, bet jau yra nemažai klinikinių studijų, patvirtinančių probiotikų naudą kontroliuojant:

  • Periodontitą
  • Gingivitą
  • Halitozę (blogą burnos kvapą)
  • Kandidozę
  • Dantų ėduonį ( vaikams)

 Beje, sisteminė mokslinių tyrimų apžvalga parodė, kad vienintelis probiotikas Lactobacillus reuteri Prodentis yra efektyvus kaip papildoma priemonė lėtinio periodontito gydymui. Pasak autorių, jo efektyvumas prilygsta antibiotikų poveikiui.

BioGaia ProDentis pastilėje yra probiotinių bakterijų Lactobacillus reuteri Prodentis. Viena tabletė per dieną suteikia rekomenduojamą dozę 200 milijonų aktyvių bakterijų L. reuteri Prodentis, kurios kovoja su dantų ir dantenų ligas (ėduonį ir periodontitą) sukeliančiomis bakterijomis bei atkuria sveiką pusiausvyrą burnoje, sumažina apnašų susidarymą. Klinikiniai tyrimai parodė, kad BioGaia Prodentis yra saugus suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 6 metai.

Kaip vartoti BioGaia ProDentis?

Sučiulpkite pastilę po dantų ir tarpdančių valymo, tai leis aktyviems ingredientams pasklisti burnoje.

Pirmiuosius teigiamo poveikio požymius stebėsite po pirmųjų 2 savaičių naudojimo, kai bus atkurta natūrali dantų ir dantenų mikrofloros pusiausvyra.

Reguliariai vartokite probiotikus, siekdami išlaikyti optimalią burnos sveikatą, taip pat dantenų kraujavimo ar padidėjusio jautrumo atveju.

 

Žymės: Probiotikai

Palikite komentarą