Dantų pasta su probiotikais - natūralių pastų mylėtojams

Paskelbė: prodentis 2020.02.23 0 Komentarai

Kokią dantų pastą pasirinkti, kai vaistinės, parduotuvės ir internetinės parduotuvės siūlo pačių įvairiausių, balinančių, blogą kvapą naikinančių, natūralių, ajurvedinių, su aktyviu anglimi, jautriems dantims, kraujuojančioms dantenoms, nešiojantiems breketus, po estetinio plombavimo, nėščiosioms, nešiojantiems protezus. 

Dantų pasta su probiotiku 15 sekundi turi daug gerų savybių, reikalingų efektyviai dantų pastai. Sudėtyje esantis probiotikas L.paracasei mažina dantų ėduonies sukėlėjo S. Mutans kiekį burnoje, tokiu būdu saugo nuo dantų ėduonies, apynių ekstraktas, esantis pastoje, mažina dantenų uždegimą. Valant dantis dantų pasta su probiotiku 15 sekundi taip pat mažėja dantų akmenų kaupimąsis, atstatomas natūralus dantų baltumas.

Ši pasta ne tik neturi fluoro savo sudėtyje, bet taip pat joje nėra sodos laurylsulfano, kuris gali žmonėms didinti  dantenų jautrumą. Išopėjimą ir skausmą. 

Išsivalius dantis su dantų pasta su probiotiku 15 sekundi  jaučiamas malonus dantų lygumas, pasta yra pakankamai mažo abrazyvumo, todėl puikiai tinka estetinį plombavimą turintiems žmonėms, nešiojantiems breketus, taip pat paaugliams, kurių dantenos dėl hormone svyravimo yra jautresnės, labiau linkę į dantenų uždegimą.

Šią dantų pastą galima naudoti ir onkologiniams ligoniams, taip pat chemoterapijos metu, nes ji neturi fluoro, SLS ar parabenų.

 

 

 

Palikite komentarą