Kaip patobulinti dantų valymo įgūdžius

Paskelbė: prodentis 2018.09.05 0 Komentarai

Pasitelkus Australijos mokslininkų atradimus, Piksters sukūrė unikalią dantų pastą tiems, kurie nėra tikri dėl gavo burnos higienos įgūdžių. Dantų apnašas, jau seniai žinoma, yra pagrindinė dantų ėduonies bei dantenų uždegimo priežastis, todėl apnašo pašalinimas valant dantų šepetėliu gali padėti išvengti šių problemų. Nors visa tai daugeliui yra žinoma, tačiau kartais pritūksta kantrybės ar net įgūdžių nuosekliai išvalyti visus dantų paviršius ir mechaniškai pašalinti ten susikaupusią bioplėvelę. 

Naujoje dantų pastoje Piksters Plaque Glow esantys pigmentai nudažo ant danties paviršiaus esantį apnašą ir taip padeda pamatyti "silpnas" vietas, kur mes nepakankamai gerai su šepetėliu išvalėme. Tačiau pigmantas nenudažo gleivinės, todėl tokia pasta išvalę dantis drąsiai galite keliauti į darbą ar į mokyklą, nebijodami šypsotis ir nelėpdami nudažytų vietų.

Dantų pasta Piksters Plaque Glo ir rinkinyje esanti lemputė padeda atrasti nepakankamai gerai išvalomus dantų paviršius, kur užsilikęs dantų apnašas gali būti dantų ėduonies ar dantenų uždegimo priežastis. Dantų pastaje esantys apnašų dažai tampa matomi pašvietus rinkinyje esančia lempute. Pašvietus lempute pamatysime vietas, kur dar nepilnai nuvalytas apnašas. Tai padės patobulinti jūsų dantų valymo įgūdžius, skirkite daugiau dėmesio nusidažiusioms sritims.

 

Kaip naudoti dantų pastą Piksters Plaque Glo?

 

  • Uždėkite žirniuką dantų pastos Piksters Plaque Glo ant šepetėlio kaip tai darote su įprasta pasta.
  • Išvalykite dantis kaip valotės įprastai
  • Išskalaukite gausiai vandeniu
  • Pašvieskite lempute dantų paviršius, apnašas pašvietus lempute švies gelsvai
  • Su dantų šepetėliu  ir tarpdančių šepetėliais ir/ar siūlu išvalykite dar kartą dantis ir pašalinkite visą apnašą

Jei ant liežuvio pastebėjote nusidažiusį apnašą, naudokite Piksters Connect liežuvio valiklį.

Dantų pastoje yra fluoridų bei ksilitolio, todėl išsivalę dantis šia pasta neturėsite pervalyti kita.

Palikite komentarą